ROK SZKOLNY 2015/2016

opiekunem Samorządu Uczniowskiego w 2015 roku została pani Ewa Cieplucha

 

Zapraszamy naszych uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym
"WSPOMNIENIA Z WAKACJI ".

Wystarczy przesłać do 9 października 2015 jedno zdjęcie własnego autorstwa które kojarzy Wam się z miłymi wakacyjnymi chwilami.30 najlepszych nadesłanych zdjęć będzie zaprezentowanych w galerii szkolnej na korytarzu oraz na funpage naszej szkoły. Autor najciekawszego zdjęcia otrzyma wyróżnienie oraz nagrodę rzeczową niespodziankę. Dodatkowo zdjęcie które dostanie najwięcej polubiłeń otrzyma nagrodę publiczności;)Informujemy że przesłając zdjęcie automatycznie wyrażacie zgodę na jego publikację. Zdjęcia o niestosownej treści będą odrzucane. Organizatorem konkursu jest Samorząd Uczniowski.

Zdjęcie wysyłamy na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
w tytule wpisujemy konkurs foto SP173;)

Zegar

Aktualności


Dzisiaj jest: Poniedziałek
30 Listopada 2015
Andrzejki
Imieniny obchodzą
Andrzej, Justyna, Konstanty, Maura,
Zbysława

Do końca roku zostało 32 dni.

Odwiedź nas na:

facebook-logo

Do wakacji zostało

206 Dni

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.